Bardzo ogólne

Czas wygranych

Wspaniale jest wygrywać, a odkąd jestem obecna ze swoim blogiem w świecie wirtualnym, to jest więcej okazji, by próbować szczęścia. I tak właśnie udało mi się w ostatnim czasie wygrać candy organizowane przez Marlenę – same cudowności (jestem fanką jej twórczości, bo jest estetyka, są pastelowe kolory – także róż, są klimatyczne ozdoby, itp.). Paczka trafiła do mnie już jakiś czas temu, ale pochwalę się dopiero dziś – wszystko przepięknie zapakowane (w woreczki, paczuszki, ozdobione motylkami, kolorowymi kokardkami) – była różana spinka, były ślicznie ozdobione świeczuszki (zapach obłędny), urocze zawieszki i cudne bransoletki charms (o ile mnie wzrok i wiedza nie mylą – wykonane metodą kumihimo z satynowego sznurka – swoją drogą kusi mnie, żeby spróbować swoich sił w tej technice).

page1

To nie koniec dobrodziejstw, bo poszczęściło mi się też w konkursie na przewijaku. Tu zaszczytne 2 miejsce zagwarantowało mi wygraną zestawu SPA firmy Tołpa. Dzień w dzień pławię się, więc teraz w zapachach lawendy, borowinie, zażywam relaksujących kąpieli i odnawiam się biologicznie : ) O za pomocą tego wszystkiego:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No ale to jeszcze nie wszystko : ) Jeszcze zaproponowane przeze mnie hasło wygrało w konkursie pana Samcika i w nagrodę otrzymałam premierową książkę “100 potwornych opowieści o pieniądzach, czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową”.

No dobrze – już dosyć chwalenia (a właśnie lubicie ludzi, którzy się chwalą?) Następnym razem  – dla odmiany – pochwalę się moimi szydełkowymi wyczynami : )

PS. Jeśli nie macie dosyć czytania tego, co piszę, to zapraszam do zajrzenia na taki nieco bardziej “pisarski” blog: http://przemyslnik.pl