Dodatki do personalizacji

Filtry
Dalej
 • dodatki do maskotek
  15,00 

  Oddaję w Wasze ręce fajną opcję personalizacji zamówionych maskotek – magiczny pył w butelce. Jest wśród Rękomisiów miś Alojzy, który jest miłośnikiem natury. Jak tylko nadchodzi wiosna i lato zabiera się za uzupełnianie braków w swojej małej spiżarni. Zbiera nie tylko pierwsze owoce ale także zioła i pyłki kwiatowe. Wie o nich wszystko i wie, że niektóre mogą nieść ze sobą moc wróżek. Pyłki zamyka w buteleczkach i oddaje je w Wasze ręce.

  W uwagach do zamówienia napisz, proszę, który kolor (z widocznych na zdjęciu) wybierasz.

 • 15,00 

  Oddaję w Wasze ręce fajną opcję personalizacji zamówionych maskotek – list w szklanej buteleczce. W liście tym możesz za coś podziękować, przeprosić, wyrazić uczucie lub po prostu zawrzeć dedykację dla danej osoby. Standardowa treść listu to:

  WITAJ. TERAZ JESTEM DLA CIEBIE ZWYKŁYM MISIEM, PODOBNYM DO STU TYSIĘCY INNYCH MISIÓW. ALE JEŚLI MNIE OSWOISZ BĘDZIEMY SIĘ NAWZAJEM POTRZEBOWAĆ. BĘDZIESZ DLA MNIE JEDYNY NA ŚWIECIE. JA DLA CIEBIE BĘDĘ JEDYNY.

  Myślę, że to dość oryginalny sposób, by ktoś komu podarujemy misia czuł się jeszcze bardziej wyjątkowy. Przez moment może poczuć się, jak dziecko, które odkrywa tajemniczy list w butelce wyłowiony z dalekich mórz lub oceanów. :))