Inne maskotki

Filtry
Dalej
 • króliczek maskotka na prezentmaskotka króliczek sklep
  120,00 

  W Czarodziejskiej Chatce pojawił się zupełnie nowy króliś Antoś. Został powołany do życia za pomocą szydełka, mięciutkiej i miłej w dotyku włóczki oraz moich rąk pełnych pasji. Króliś mierzy 21 cm. Ma bezpiecznie montowane oczka i wyszyty nosek. Antoś doskonale spisze się jako maskotka do tulenia i opiekowania się. Sam też gotowy jest oddać całe swoje serducho i zaprzyjaźnić się na zawsze z kimś wyjątkowym.

  Króliś Antoś dostępny jest do kupienia od ręki, więc szybko może ruszyć w drogę.

 • maskotka lewmaskotka lew
  145,00 180,00 

  W Czarodziejskiej Chatce razem z Rękomisiami mieszka mądry lew Leopold – można nawet rzec, że to nestor rodu. Lew Leopold został powołany do życia za pomocą mięciutkiej pluszowej włóczki, szydełka i moich rąk. Mierzy 28 cm. Ma bezpiecznie montowane oczka i wyszywany nosek. Na swojej głowie nosi bujną brązową czuprynę, która świadczy o jego mądrości i jest prawdziwą dumą Leopolda. Leo, bo tak wszystkim się przedstawia pytany o imię, czeka na swojego prawdziwego przyjaciela. Może wiesz komu go podarować?

  Lew Leopold jest dostępny do kupienia od ręki (możesz kupić lwa bez dodatków lub w okularach i sweterku – wybierz, proszę odpowiedni wariant)

 • pluszowy wielorybpluszowy wieloryb
  125,00 

  Pluszowy wieloryb – maskotka

  Czy są tu fani podmorskich opowieści? To świetnie się składa, bo nikt nie zna ich tak dobrze, jak sam Ferdynand – pluszowy wieloryb. Mięciutki do granic możliwości, więc chętnie dotrzyma towarzystwa np. podczas snu, czy zabawy. Nie pogardzi ściskaniem i przytulaniem.

  Wieloryb mierzy 30 cm, ma bezpiecznie montowane oczka i trzeba na niego zaczekać około 2 tygodni.

 • małpka przytulanka dla dzieckamaskotka małpka
  90,00 

  Małpka – maskotka

  Kto najlepiej dotrzyma towarzystwa rozbrykanym dzieciom, które potrzebują być ciągle w ruchu? Kto najlepiej dorówna im kroku podczas zabaw i wielkich przygód? Jestem pewna, że właśnie ta nieco psotna małpka, która ma wiele świetnych pomysłów i przede wszystkim jest baaaardzo wygimnastykowana – jak na małpkę przystało. Została powołana do swojego maskotkowego życia za pomocą szydełka – oczko po oczku. Ma bezpiecznie montowane oczka i wyszywany pyszczek. Wykonana została z mięciutkiej włóczki.

   

  Małpka mierzy 25 cm i jest  dostępna do kupienia od ręki.

 • maskotka lama
  140,00 

  Poznajcie puchatą lamę o niesamowicie łagodnym usposobieniu. Została stworzona za pomocą szydełka – oczko po oczku. Lama jest niezwykle mięciutka w dotyku. Ma bezpiecznie montowane oczka. Mimo tego, że dobrze wie, że jest bardzo lubianym stworzeniem wcale nie gwiazdorzy. Mierzy 28 cm i uwielbia być tulona i ściskana. Za te oznaki dziecięcej radości odwdzięcza się swoją lamią miłością.

  Na lamę trzeba zaczekać około 2,5 tygodnia.

 • muminek maskotkamuminek maskotka
  135,00 

  Czy znacie bajkę o Muminkach, a kojarzycie postać samego Muminka? Z pewnością tak, bo ciężko mi uwierzyć w to, że ktoś nie zna tych wielce sympatycznych stworzeń. Ja stworzyłam maskotkę Muminka oczko po oczku za pomocą szydełka i pluszowej włóczki. Muminek mierzy 26 cm i czeka na swojego przyjaciela – na dobre i na złe, z kim będzie mógł dzielić radości i smutki.

  Na Muminka trzeba zaczekać około 2 tygodni.

 • miś grizzymiś grizzy z bajki
  145,00 

  Żadnemu miłośnikowi bajki “Grizzy i lemingi” na pewno nie trzeba przedstawiać tego brunatnego misia. Miś Grizzy został wykonany za pomocą szydełka z mięciutkiej pluszowej włóczki. Posiada bezpiecznie montowane oczka i nosek. Grizzy mierzy ok 26 cm i gotowy jest dotrzymać kroku i towarzystwa każdemu maluchowi.

  Na misia Grizzy trzeba zaczekać około 2 tygodni.

 • kotek na prezent
  70,00 

  Poznajcie szarego kotka o niezwykle pogodnym usposobieniu. Od rana do wieczora z uśmiechem od ucha do ucha, co więcej zaraża nim wszystkich dookoła. Kotek wykonany został z szarej włóczki na szydełku. Ma bezpiecznie montowane plastikowe oczka i wyszyty różowy nosek. Mierzy 16 cm wysokości.

  Kotek tworzony jest na specjalne zamówienie – trzeba zaczekać na niego około 2 tygodni.

 • Tupcio Chrupciomaskotka Tupcio Chrupcio
  130,00 

  Maskotka przedstawia pogodną i uroczą myszkę znaną z dziecięcych bajek. Tupcio wykonany został na szydełku. Ma bezpieczne montowane oczka i wyszywany nosek oraz wąsy. Mierzy 25 cm. Nosi granatowy sweterek z myszką. Czeka na swojego nowego przyjaciela. Uwielbia być tulony i ściskany.

  Na myszkę trzeba poczekać około w tygodni

 • lalka na prezent
  135,00 

  Przedstawiam Wam lalkę Marysię wykonaną na szydełku wg autorskiego projektu. Lalka mierzy około 25 cm wysokości. Ma piękne brązowe włosy – można z nich stworzyć wiele fryzur. Ubrana jest w miętową sukienkę wykończoną kremowym kołnierzykiem i na dole kremową falbanką. Lala została wykonana z bardzo dobrej jakości bawełnianej włóczki z domieszką akrylu. Oczka plastikowe – bezpiecznie montowane. Gotowa jest stać się towarzyszką przygód każdej małej i dużej dziewczynki.

  Lalki tworzę na zamówienie – w tej chwili na lalę trzeba zaczekać około 3 tygodni.

 • królik na prezent
  95,00 

  Królik Tadeusz to prawdziwy elegant i miłośnik dobrych manier. Zawsze nienagannie przypięta muszka i lekko tęskne spojrzenie – to jego znaki rozpoznawcze. Tadeusz wykonany został na szydełku z bawełnianej włóczki z domieszką akrylu. Ma plastikowe, bezpiecznie montowane oczka i różowawo-brzoskwiniowy nosek. Razem z uszami mierzy 26 cm wysokości. Chcecie poznać tajemnicę tęsknych oczu? Tęskni za najprawdziwszym przyjacielem…

  Na króliczka trzeba zaczekać około 2 tygodni

 • króliczek maskotka
  95,00 

  Króliczka Malwina to prawdziwa elegantka i miłośniczka dobrych manier. Zawsze nienagannie przypięta kokardka na uchu i lekko tęskne spojrzenie – to jej znaki rozpoznawcze. Malwina wykonana została na szydełku z bawełnianej włóczki z domieszką akrylu. Ma plastikowe, bezpiecznie montowane oczka i różowawo-brzoskwiniowy nosek. Razem z uszami mierzy 26 cm wysokości. Chcecie poznać tajemnicę tęsknych oczu? Tęskni za najprawdziwszym przyjacielem…

  Na króliczkę trzeba zaczekać 3 tygodnie.

 • breloczek myszka na prezent
  42,00 

  Są na świecie takie myszki, których nie trzeba się bać, na widok których nikt nie piszczy 🙂 Należy do nich z pewnością ta oto myszka w pastelowo-różowym kolorze. Myszka wykonana została na szydełku z dobrej jakości włóczki bawełnianej z domieszką. Myszka posiada breloczek, co sprawia, że może być przypięta do torebki, kluczy, czy plecaka.

  Na myszkę trzeba zaczekać około 2 tygodni – w końcu to ręczna robota 🙂

 • maskotka kotek na prezent
  70,00 

  Poznajcie białego kotka o niezwykle pogodnym usposobieniu. Od rana do wieczora z uśmiechem od ucha do ucha, co więcej zaraża nim wszystkich dookoła. Kotek wykonany został z białej włóczki na szydełku. Ma bezpiecznie montowane plastikowe oczka i wyszyty różowy nosek. Mierzy 16 cm wysokości.

  Kotek tworzony jest na specjalne zamówienie – trzeba zaczekać na niego około 2 tygodni.

 • świnka na szydełko brelok
  42,00 

  Chrum, chrum… poznajcie małą różową świnkę zaklętą w breloczek. Będzie pilnować Twoich kluczy, jak prawdziwy bohater. Świnka została wykonana na szydełku z bawełnianej różowej włóczki. Świnka mierzy 8 cm wysokości, ma czarne plastikowe oczka. Już teraz gotowa jest zawisnąć, gdzie tylko chcesz…

  na świnkę trzeba zaczekać około 2,5 tygodnia

 • żabka maskotka dla dzieckażabka maskotka
  90,00 

  Żabka – maskotka dla dziecka

  Była sobie żabka mała, która…zdecydowanie wszystkich słuchała. Wykonana została na szydełku z zielonej włóczki akrylowej. Żabka  mierzy 23 cm wysokości, a uśmiech nigdy nie znika z jej zielonej buźki. Żabka choć nieco psotna, stanie się świetną towarzyszką życia i zabaw dla każdego dziecka – małego i dużego.

  Na żabkę trzeba zaczekać około 2 tygodni.

 • szydełkowy żółwszydełkowy żółw
  70,00 

  Żółwik jest niesamowicie przyjaznym i towarzyskim szydełkowym zwierzątkiem. Został wykonany z bawełnianej włóczki na szydełku. Skorupka – w pastelowo różowym kolorze, a ciałko jasno szare. Żółwik mierzy 15 cm długości i 12 cm szerokości. Uwielbia nadmorskie klimaty i głaskanie wszelakie….

  Na żółwia trzeba zaczekać około 2 tygodni.

 • co kupić dzieckużółw zabawka dla dziecka
  70,00 

  Żółwik jest niesamowicie przyjaznym i towarzyskim szydełkowym zwierzątkiem. Został wykonany z bawełnianej włóczki na szydełku. Skorupka – w błękitnym kolorze, a ciałko kremowe. Żółwik mierzy 15 cm długości i 12 cm szerokości. Uwielbia nadmorskie klimaty i głaskanie wszelakie….

  Na żółwia trzeba zaczekać około 2 tygodni.

 • miś jasia fasoli
  110,00 

  Na pewno znacie Jasia Fasolę i jego sympatycznego misia. Ten z Czarodziejskiej Chatki, to miś przypominający tego z wersji bajkowej o Jasiu Fasoli. Na pewno jest znany przez wszystkie dzieci. Miś został wykonany za pomocą szydełka z brązowej włóczki bawełnianej z domieszką akrylu. Ma wyszyty nosek i bezpiecznie montowane oczka. Miś mierzy 26 cm.

  Na misia trzeba zaczekać około 2 tygodni

 • kłapouchy na prezent
  138,00 

  Chyba tego osiołka nie trzeba nikomu przedstawiać, bo Kłapouchego z opowieści o Kubusiu Puchatku zna prawie każdy. Ten jest, o tyle wyjątkowy, że powołałam go do życia za pomocą szydełka. Mierzy 23 cm. I mimo całego swojego pesymizmu i wycofania jest mega uroczy 🙂

  ➡️ „Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.”

  Na Kłapouchego trzeba zaczekać około 2 tygodni

 • żabka maskotkamaskotka dla dziecka
  100,00 

  Przed Wami żaba Aleksandra – mega radosna i pozytywnie nastawiona do świata. Żabka została powołana do życia za pomocą szydełka – oczko po oczku z pluszowej włóczki. Sprawia to, że żabka jest niezwykle przyjemna w dotyku i doskonale sprawdzi się, jako maskotka dla małych dziecięcych łapek, ale…tak naprawdę marzy o przyjaźni z każdym, kto dostrzeże w niej piękną żabią księżniczkę.

  Żabka mierzy 28 cm. Trzeba zaczekać na nią około 2 tygodni

 • świnka maskotka dla dzieci
  100,00 

  Świnka „Chudzinka”, to niesamowicie pogodne stworzenie. Powstała za pomocą szydełka z mięciutkiej różowej pluszowej włóczki. Ma bezpiecznie montowana oczka, a w swoim wnętrzu sporo specjalnego wypełniacza do maskotek. Uwielbia być przytulana i ściskana. Świnka mierzy 22 cm i gotowa od zaraz zaprzyjaźnić się z kimś wyjątkowym.

  Świnka dostępna do kupienia od ręki.

 • maskotka lemingmaskotka leming
  138,00 

  Maskotka leming z bajki „Grizzy i lemingi”

  Żadnemu miłośnikowi bajki “Grizzy i lemingi” na pewno nie trzeba przedstawiać tego błękitnego stworzonka. Leming został wykonany za pomocą szydełka z mięciutkiej pluszowej włóczki. Posiada bezpiecznie montowane oczka i nosek. Leming mierzy 24 cm i gotowy jest dotrzymać kroku i towarzystwa każdemu maluchowi.

  Na leminga trzeba zaczekać około 2 tygodni.