Szydełkowe maskotki, Szydełkowe misie

MASKOTKI SPERSONALIZOWANE

W dobie produktów made in China, które zalewają dość mocno światowe rynki, rzeczy oryginalne i unikatowe wydają się być na wagę złota. Poszukiwane są produkty, które można spersonalizować, zamówić na miarę i sprawić, by były jedyne na świecie. By nikt takich nie miał. Wiem, jaką radość może sprawić komuś np. własnoręcznie wykonany upominek i o ile bardziej cieszy prezent stworzony z myślą o konkretnej osobie.

Maskotki, które od A do Z wykonuję ręcznie za pomocą szydełka i różnego rodzaju włóczek już same w sobie stanowią unikatowy upominek. Nie można takich kupić w żadnym sklepie sieciowym ani innym sklepie z zabawkami. Możemy mieć, więc pewność, że dziecko, któremu planujemy podarować rękomisia na pewno jeszcze takiego nie ma i co więcej nie mają go jego koledzy.

Inicjały

Na brzuszkach maskotek mogę wyszyć imię lub inicjały

Inicjały

Przy zamówieniu określ, proszę jakie imię lub inicjały mam wyszyć na maskotce

Kolory

Mogę stworzyć maskotkę w dowolnych ulubionych kolorach

Kolory

Przy zamówieniu napisz, proszę, jakie kolory wybierasz

Wiem, że to w gruncie rzeczy nie jest najważniejsze. Dziecko, jak mało kto potrafi się cieszyć z najmniejszych drobiazgów i w sumie niewiele je to obchodzi, czy takiego misia ma jeszcze ktoś inny, ale…Ale na pewno ucieszy się jeszcze bardziej, kiedy zobaczy, że jego miś nosi to samo imię. Związek emocjonalny ze swoim imiennikiem będzie jeszcze większy. Dziecko poczuje się wyjątkowo, skoro ktoś z myślą o nim i specjalnie dla niego zamówił taką maskotkę.

Bohater

Mogę stworzyć dla Ciebie dowolną postać z ulubionej bajki, czy książki

Bohater

Określ, proszę w zamówieniu, o jaką postać chodzi.

Zawieszki

Do maskotki mogę dodać zawieszkę spersonalizowaną

Zawieszki

Napisz przy zamówieniu, jaką zawieszkę preferujesz

Zauważyłam, że od jakiegoś czasu więcej osób prosi mnie o wykonanie maskotki spersonalizowanej. Personalizacja odbywa się np. za sprawą wyboru kolorów ulubionych, czy inicjałów lub całego imienia wyszytego na brzuszkach maskotek. Bardzo cieszą mnie też zamówienia maskotek innych niż misie – np. postacie z bajek, bohaterowie książek, czy znani ludzie.

Maskotki można także spersonalizować – nadać wątek jeszcze większej unikalności za pomocą specjalnych ubranek i dodatków. Dodanie metalowej małej zawieszki na szyję mówiącej o pasji osoby, której zostanie podarowany prezent też dodaje maskotce indywidualnego charakteru. Można zawiesić mini aparat fotograficzny dla miłośnika fotografii albo mini mikser dla pasjonata pieczenia i gotowania.

Jeśli natomiast potrzebujesz maskotki na jakąś specjalną okazję – np. na urodziny, z okazji chrztu, czy z okazji Bożego Narodzenia, to mogę zaproponować Ci usługę zapakowania maskotki w ozdobne tekturowe pudełko (z okienkiem lub bez) z kokardką. Usługa jest dodatkowo płatna. Ty decydujesz o kolorze kokardki.

Ubranka

Możemy ubrać maskotkę w jakiś specjalny sposób

Ubranka

Napisz przy zamówieniu, o jakie ubranko chodzi

List

Mogę dołączyć do maskotki buteleczkę z listem

List

Przy zamawianiu napisz, proszę treść listu

Wszystkie z wymienionych sposobów personalizacji maskotek znajdziesz w Czarodziejskiej Chatce. Jeśli będziesz mieć problem z wyborem właściwej opcji po prostu zapytaj. Bardzo chętnie posłużę Ci swoim doświadczeniem, doradzę i podpowiem.

Pakowanie

Mogę zapakować maskotkę w ozdobne opakowanie, jak na prezent

Pakowanie

Składając zamówienie napisz, proszę, że potrzebujesz specjalnego opakowania, jak na prezent. Usługa jest dodatkowo płatna.