Szydełkowe maskotki, Szydełkowe misie

Maskotki spersonalizowane

W dobie produktów made in China, które zalewają dość mocno światowe rynki, rzeczy oryginalne i unikatowe wydają się być na wagę złota. Poszukiwane są produkty, które można spersonalizować, zamówić na miarę i sprawić, by były jedyne na świecie. By nikt takich nie miał. Wiem, jaką radość może sprawić komuś np. własnoręcznie wykonany upominek i o ile bardziej cieszy prezent stworzony z myślą o konkretnej osobie.

Maskotki, które od A do Z wykonuję ręcznie za pomocą szydełka i różnego rodzaju włóczek już same w sobie stanowią unikatowy upominek. Nie można takich kupić w żadnym sklepie sieciowym ani innym sklepie z zabawkami. Możemy mieć, więc pewność, że dziecko, któremu planujemy podarować rękomisia na pewno jeszcze takiego nie ma i co więcej nie mają go jego koledzy.

Wiem, że to w gruncie rzeczy nie jest najważniejsze. Dziecko, jak mało kto potrafi się cieszyć z najmniejszych drobiazgów i w sumie niewiele je to obchodzi, czy takiego misia ma jeszcze ktoś inny, ale…Ale na pewno ucieszy się jeszcze bardziej, kiedy zobaczy, że jego miś nosi to samo imię. Związek emocjonalny ze swoim imiennikiem będzie jeszcze większy. Dziecko poczuje się wyjątkowo, skoro ktoś z myślą o nim i specjalnie dla niego zamówił taką maskotkę.

Zauważyłam, że od jakiegoś czasu więcej osób prosi mnie o wykonanie maskotki spersonalizowanej. Personalizacja odbywa się np. za sprawą wyboru kolorów ulubionych, czy inicjałów lub całego imienia wyszytego na brzuszkach maskotek. Bardzo cieszą mnie też zamówienia maskotek innych niż misie – np. postacie z bajek, bohaterowie książek, czy znani ludzie. 

Maskotki można także spersonalizować – nadać wątek jeszcze większej unikalności za pomocą specjalnych ubranek i dodatków. Dodanie metalowej małej zawieszki na szyję mówiącej o pasji osoby, której zostanie podarowany prezent też dodaje maskotce indywidualnego charakteru. Można zawiesić mini aparat fotograficzny dla miłośnika fotografii albo mini mikser dla pasjonata pieczenia i gotowania.

Jeśli natomiast potrzebujesz maskotki na jakąś specjalną okazję – np. na urodziny, z okazji chrztu, czy z okazji Bożego Narodzenia, to mogę zaproponować Ci usługę zapakowania maskotki w ozdobne tekturowe pudełko (z okienkiem lub bez) z kokardką. Usługa jest dodatkowo płatna. Ty decydujesz o kolorze kokardki.

Wszystkie z wymienionych sposobów personalizacji maskotek znajdziesz w Czarodziejskiej Chatce. Jeśli będziesz mieć problem z wyborem właściwej opcji po prostu zapytaj. Bardzo chętnie posłużę Ci swoim doświadczeniem, doradzę i podpowiem.