Szydełkowe maskotki, Szydełkowe misie

Miś z kokardką w groszki

szydełkowy miś z kokardką

Mam nadzieję, że dałam Wam nieco odpocząć od misiów, ale dziś już czas na kolejnego z nich. Miś beżowy – 23 cm wysokości, a że ostatnio robiłam zakupy różnego rodzaju tasiemek ozdobnych, to otrzymał ode mnie błękitną kokardkę w groszki (poluję ostatnio na różne tasiemki). Pojedzie dziś w Polskę.

Ach te misie. To przez nie kładę się spać około północy (zabieram się za pracę, kiedy Zuzia uśnie). Misie to misie, ale trzeba też im zafundować sesję fotograficzną (mam taką umowę z klientami, że zanim wykonają przelew pokazuję zdjęcia do akceptacji), a z tym też trochę zachodu, bo muszę wyciągnąć wszystko, co do niej potrzebne, potem popracować na zdjęciami…a czas płynie nieubłaganie. Potem chodzę taka z lekka niedospana, no ale…Od jakiegoś czasu nie piję też kawy (nie lubię, choć piłam, by podnieść ciśnienie) – przerzuciłam się na zieloną herbatę i piję ją litrami (nie przypuszczałam, że tak mi posmakuje, a jednak).

A właśnie – a propos herbaty mam do Was pytanie, czy macie jakąś ulubioną markę herbaty, którą mogłybyście polecić? Szukam ostatnio jakiejś fajnej i smacznej – najlepiej liściastej.

I taki jeszcze mam mały apel do Was. Jako, że od jakiegoś czasu dostaję mnóstwo spamowych komentarzy postanowiłam jeszcze bardziej utrudnić spamerom dodawanie komentarzy i zainstalowałam odpowiednie wtyczki, które mają mi w tym pomóc. Jeśli zdarzy się (przez przypadek), że ktoś z Was nie będzie mógł dodać komentarza, to dajcie proszę znać – zadziałam : )