O misiach

Miś handmade
Rękomisie

Więcej niż przedmiot

Kiedy kupujesz od artysty, rękodzielnika czy twórcy, kupujesz więcej niż tylko przedmiot. Kupujesz tysiące godzin, porażek i eksperymentów. Kupujesz dni, tygodnie i miesiące frustracji oraz momenty czystej radości. Nie kupujesz tylko rzeczyKupujesz kawałek serca, część duszy i moment czyjegoś życia. A co najważniejsze – kupujesz więcej czasu dla artysty, aby mógł zrobić coś, co robi z pasją…

0

minut

średnio tyle czasu potrzebuję, by stworzyć maskotkę

CZARODZIEJSKA CHATKA

Wyobraź to sobie

Nie jestem już małą dziewczynką, ale kiedy tworzę misie/maskotki przenoszę się w inny dziecięcy świat, świat, w którym żyją Rękomisie – do Czarodziejskiej Chatki.

Wyobraźcie sobie takie miejsce: mała chatka na skraju lasu. Śpiew ptaków, szum wiatru, rechot żab. Promienie słoneczne przedzierające się przez choinki i ona – drewniana chatka, z niebieskimi okiennicami. Gdy otworzysz drzwi usłyszysz delikatny odgłos dzwoneczków i skrzypnięcia podłogi. To ciekawskie misie wybiegną Ci na spotkanie.

Wiosną zabiorą Cię na spacer po czarodziejskim lesie i przedstawią wszystkich swoich leśnych przyjaciół. Latem zaproszą na zbieranie truskawek i malin z ogródka, z których wspólnie upieczecie ciasto.

Jesienią – pokażą Ci, jak rosną grzyby po deszczu i o czym szepczą spadające liście, a zimą zaproponują gorącą czekoladę przy kominku i przyniosą ciepłe kapcie. Będą chciały wiedzieć o Tobie wszystko, ale tak to już jest z przyjaciółmi…

NIEBANALNE PREZENTY

Dowiedz się więcej

Jeśli chciałbyś jeszcze lepiej poznać rękomisie i inne maskotki, które powstają w Czarodziejskiej Chatce zapraszam do poczytania.