RĘKOMISIE I JA

Jak Gepetto

Czy znacie Gepetta? Tego od Pinokia? Czasem czuję się, jak jego żeńska wersja, kiedy powołuję do życia maskotki – z włóczki i z filcu. Jestem pewna, że gdy nikt nie widzi wszystkie wiodą swoje spokojne maskotkowe życie.

0

METRÓW

Tyle włóczki potrzeba na stworzenie średniej wielkości misia

TO, CO CENIĘ NAJBARDZIEJ

Na to głównie zwracam uwagę tworząc dla Was maskotki i zestawy kreatywne.

Dobra zabawa

Bardzo zależy mi na tym, by każdy, kto otrzyma którąś z moich maskotek miał uśmiech od ucha do ucha – radość i dobra zabawa są bezcenne

Bezpieczny rozwój

Moje maskotki mają za zadanie pozytywnie wpływać na rozwój dziecka, przyczyniać się do zaspokajania potrzeby bliskości i bezpieczeństwa.

Oryginalność

Bardzo cenię sobie oryginalne produkty, a zwłaszcza te tworzone ręcznie. Moje maskotki powstają w 100 % ręcznie. Nie znajdziesz innych takich.

dziś to jutro, tyle że wczoraj

Historia Czarodziejskiej Chatki

Od zawsze pociągało mnie to, co twórcze i kreatywne. Uwielbiałam tworzyć. Na początku, kiedy byłam studentką napisałam tomik poetycki „Słone paluszki” wydany przez Wydawnictwo Nowy Świat.

Potem przyszła pora na tworzenie stron www i w końcu na macierzyństwo. Wtedy właśnie złapałam szydełkowego bakcyla. Zaczęłam tworzyć maskotki – na początku na użytek własny i znajomych. Z czasem przyszła myśl, że warto nieść radość także dla innych.

Założyłam więc Czarodziejską Chatkę. Od tamtej pory tworzę Rękomisie (misie na podstawie mojego własnego projektu) oraz inne maskotki – oczko po oczku – na szydełku.

Ostatnio poznałam też kolejną kreatywną metodę – filcowanie na sucho. Być może kojarzycie syndrom niespokojnych rąk 🙂 Z wykorzystaniem tej metody filcuję z wełny czesankowej różnego rodzaju figurki.

Chcę tym wszystkim dzielić się z Wami, a jednocześnie zarazić Was pasją do filcowania. Stworzyłam więc specjalne zestawy „zrób to sam”.

Doświadczenie z prowadzenia własnego biznesu pozwala mi też dzielić się swoją wiedzą z innymi rękodzielnikami i osobami, które chcą poznać tajniki posiadania własnej firmy. Czarodziejska Chatka pomieści naprawdę wiele. Zapraszam!