Ubranka dla lalek i misiów

Sweterki pasują na 23 cm Rękomisie. Rozmiary pozostałych ubranek zostały wypisane w opisach. Na Twoje specjalne zamówienie mogą powstać także w innych rozmiarach i kolorach.

 • ubranka dla lalek
  45,00 

  Grafitowy sweterek został wykonany na drutach z miłej w dotyku włóczki (bawełna z domieszką akrylu). Pasuje na misia w rozmiarze 23 cm.

  Sweterek dostępny od ręki.

 • sweterek dla lalki
  45,00 

  Gustowny turkusowy sweterek został wykonany na drutach z miłej w dotyku włóczki (bawełna z domieszką akrylu). Sweterek zapinany jest na guziczek i posiada kaptur. Pasuje na misia w rozmiarze 23 cm.

  Sweterek dostępny od ręki

 • ubranka dla lalki
  45,00 

  Szary sweterek został wykonany na drutach z miłej w dotyku włóczki (bawełna z domieszką akrylu). Sweterek zapinany jest na guziczek i posiada kaptur. Pasuje na misia w rozmiarze 23 cm.

  Sweterek dostępny od ręki.

 • ubranka dla lalek Barbie
  50,00 

  Każda mała dziewczynka marzy o tym, by móc ubierać i przebierać swoje lalki Barbie (przynajmniej ja jako dziewczynka o tym marzyłam). Z pewnością komplet, który widzicie może sprostać tym potrzebom. Gustowna spódnica i czapeczka zostały wykonane za pomocą drutów. Na pewno żadna lalka Barbie nie pogardzi tym kompletem.

  Komplet dostępny od ręki.

 • ubranka dla lalek Barbieubranka dla barbie
  50,00 

  Każda mała dziewczynka marzy o tym, by móc ubierać i przebierać swoje lalki Barbie (przynajmniej ja jako dziewczynka o tym marzyłam). Z pewnością komplet, który widzicie może sprostać tym potrzebom. Gustowny sweterek i berecik zostały wykonane za pomocą drutów. Na pewno żadna lalka Barbie nie pogardzi tym kompletem.

  Komplet dostępny od ręki.