Różowa torebka ze sznurka OREO

140,00 

W Twoje ręce oddaję owoc mojej wielogodzinnej pracy rąk – torebkę  z serii Oreo. Wykonana została z błyszczącej polipropylenowej przędzy sznurkowej w kolorze różowym – oczko po oczku za pomocą szydełka. Torebka posiada bardzo wygodne zapięcie na tzw. klik w srebrnym kolorze oraz łańcuszek. Pomieści wszystko to, co pomieścić powinna podręczna torebka. Dzięki niebanalnemu kształtowi, lekkiemu połyskowi i srebrnemu wykończeniu sprawia wrażenie eleganckiej i oryginalnej.

DANE

  • długość paska : ok 117 cm
  • długość: 20 cm
  • szerokość: 23 cm

Torebka Oreo dostępna jest do kupienia od ręki. Wyślę ją do Ciebie zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

Opis

Różowa torebka ze sznurka OREO

W Twoje ręce oddaję owoc mojej wielogodzinnej pracy rąk – różową torebkę ze sznurka z serii Oreo. Wykonana została z błyszczącej polipropylenowej przędzy sznurkowej w kolorze różowym – oczko po oczku za pomocą szydełka. Torebka posiada bardzo wygodne zapięcie na tzw. klik w srebrnym kolorze oraz bardzo gustowny łańcuszek. Pomieści wszystko to, co pomieścić powinna podręczna torebka. Dzięki niebanalnemu kształtowi, lekkiemu połyskowi i srebrnemu wykończeniu sprawia wrażenie eleganckiej i oryginalnej.

DANE

  • długość paska : ok 117 cm
  • długość: 20 cm
  • szerokość: 23 cm

Różowa torebka ze sznurka Oreo dostępna jest do kupienia od ręki. Wyślę ją do Ciebie zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

torebka na łańcuszku

Różowa torebka ze sznurka OREO

140,00