Ozdoby

Różowy wianek na wiosnę

Kilka dni temu wygrałam candy organizowane przez Marlenę z Moje Codzienne Pasje (cudną wygraną pochwalę się, jeśli pozwolicie, następnym razem) i muszę Wam napisać, że rzeczy, które wygrałam tak mnie natchnęły, że któregoś razu, kiedy wróciłam z pracy siadłam do stworzenia mocno wiosennej ozdoby – wianuszka. A że przeszłam (u siostry mojego męża) szybki kurs tworzenia róży z włoskiej krepiny, to musiałam tę nową umiejętność jakoś spożytkować.

Powstał więc wianek – mocno różowy. Bazę stanowi tu styropianowy wianek. Stworzyłam kilka różowych róż z włoskiej krepy (jest o wiele sztywniejsza od zwykłej) i improwizując dodałam kilka innych ozdób (motylek i piórka znalazły się w paczce od Marleny). Czemu róż? Od dłuższego czasu mi się podoba i ta jego „cukierkowość” bardzo mi pasuje. Taki bajkowy kolor z beztroską i marzeniami w tle.

page

Wianuszek to taki mały przerywnik w dzierganiu serwetki i malowaniu pisanek. Bardzo przyjemny przerywnik. Maksymalnie spontaniczny. Co więcej świetnie nastroił mnie do przedświątecznego sprzątania i mycia okien : )